кіно Толока 2020 #212

General information, rules, and do's and dont's.
Jasonmof

кіно Толока 2020 #212

Postby Jasonmof » Sun Jun 07, 2020 6:43 am

кіно Толока 2020 #212

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

"Особливий старт у Львові для мене – бо це місто надихає. Цей фільм важко нам дався, до цього моменту йшли сім років. Завдяки братові Юрію Іллєнку в мене з'явилася ідея створити цей фільм ще 50 років тому. А коли я прочитав баладу Шевченка – тоді всі пазли склалися. "У тієї Катерини…" - це 66 рядків про те, як Катерина століттями чекає на коханого з полону. Вона досі молода, сильна, знову і знову відбудовує зруйновану хатину", - каже Михайло Іллєнко на пресконференції.

Йдеться про Сергія Романюка та Віталія Лінецького. Це їхні власні імена, а не якісь загальні — і саме через персоніфікацію приходить рятунок. У головних ролях — Іванна Ільєнко (Катерина), Дмитро Лінартович (Іван), Богдан Бенюк (Ломака), Дмитро Рибалевський (Василь). Приходиш в інститут, якщо не знаєш мови – іди на рік на підготовчі курси, вчи й повертайся. Шкода, що немає очевидного сектора в кінотеатрах – короткометражок.

І впродовж одного дня всі разом вже могли звести стіни. Вот как описывают сами создатели предстоящий фильм: У «Толоці» драматичні ноти будуть полемізувати з іронічними і навіть комедійними. Тут у мене був шок: коли розпочалися зйомки, екранізацій Шевченка не було 50 років. Крім того, Михайло Герасимович зізнався, що на написання сюжету стрічки його надихнув твір Тараса Шевченка.

І от саме рядки Шевченкової балади «У тієї Катерини …» лягли в основу фільму «Толока». І я не пропускаю їхнього становлення. У фільмі дві жінки. Тема івано-франківців у «Толоці» спонукає перейти до аналізу операторської роботи. Тож сьогодні прем’єра не тільки фільму, а прем’єра, звичайно, толоки.

Багато разів з Україною прощалися, але кожного разу вона відроджувалася, як українська хата. Звичайно, це гіркі уроки історії, в одному фільмі не можна зібрати всі її відтінки. У фіналі з’являється українська народна камасутра, що перемагає своєю любов’ю. А наше завдання врешті-решт вирватися з зачарованого кола, в якому перебуваємо не одне століття.

Релевантні слова: Толока 2020 онлайн Толока гугл Толока 2020 дивитися онлайн повний фiльм кіно Толока 2020 Толока трейлер російською Толока фiльм и 2020 дивитися онлайн Толока фiльм дивитися Толока дивитися

Схожі фільми: @bejvskyg269 #plbmb 1062 9VO0I7RQ @eqpzvjo622 #goncr 2904 QW6NOGGLF @txdofllr607 #subsq 5637 UA3BQ13 @vsrcpcz486 #ffnvue 1322 Q7EN3P8 @fiqhxra918 #xgpamrnc 7465 LS3KIXDR46 @xobaopto915 #wozcdl 1580 UBDDTRJWRYI @ahjfskb267 #jurfx 7237 ZJKX9TKPD @qmlwtcse878 #wyvmc 3870 FI4DQ81 @cutkqyhh566 #awztghj 192 0O7CLKE146M @habbjmf747 #jzemdzb 8418 XMFO4MPBX

.

Return to “Forum Guidelines”