кіно Толока 2020 #498

General information, rules, and do's and dont's.
Jasonmof

кіно Толока 2020 #498

Postby Jasonmof » Sun Jun 07, 2020 6:45 am

кіно Толока 2020 #498

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Фільм ми знімали толокою – знесли докупи очерет, глину, реквізит, операторську техніку, костюми, зібрали знімальну групу, потім ще одну, запросили акторів, одного крука, одну козу, одного собаку, коней запросили, чорнобильську пожежну машину, парочку німецьких штурмовиків "Юнкерсів", дванадцять вагітних жінок, кульову блискавку, не забули секретаря сільського партосередку, один ураган, одного Героя Радянського Союзу з золотою зіркою на грудях, один загін польських гусарів проти татарської кінноти, три десятки українських бранок, озброїли і вдягли два війська – Карла ХІІ (25 000 вояків) і Петра І (42 000 вояків)…

І з нами більше немає актора Віталія Лінецького. Вони роздумували про те, чим є для українця хата. Я фантазував, вигадував, шукав про толоку в літературі, у живописі, в казках – ніде нічого знайти не міг. За сценарій до фільму також сів Михайло Іллєнко, а от в кріслах продюсерів вмостилися також Пилип Іллєнко, Андрій Різоль і Маріанна Новікова. Відчув, що наш фільм для тих людей — певна підтримка. Хто вони такі, що в минулому? Актору ж потрібно дати матеріал, з яким він працюватиме. Зараз ця цифра досягла позначки 1,8 мільйонів! Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

В Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ фільму “Толока”, знятого режисером Михайлом Іллєнком. 26 лютого в Івано-Франківську відбудеться допрем’єрний показ фільму Михайла Іллєнка «Толока» та зустріч з творчою групою: режисером Михайлом Іллєнко, Іванною Іллєнко, котра зіграла головну героїню Катерину та саундпродюсером та одним з акторів Сергієм Фоменко «Фома» (гурт «Мандри»). От пізнали, нарешті: потрібно будувати своє життя фундаментальніше. Тобто наш фільм вийшов доволі життєствердним. Йдеться про Сергія Романюка та Віталія Лінецького. Кинувши погляд у вікно, я знав, що слідом за місточком через автомобільну трасу я побачу сільський цвинтар, цементний завод, ставок, село з церквою, пасіку, футбольне поле з козою, припнутою до воріт. Толока – не лише будівельний процес. Після кожної біди будували, і толока привчила людей до єдності. І хата зазвичай є одиначкою, такий собі хутірець, нічим не захищений. На великі екрани виходить виходить “Толока” — українське історичне кіно про те, чому наша хата ніколи не з краю.

Головне було пережити цю паузу, бо випробування були серйозні. Дистрибутор: компанія UFD Можемо згадувати останні фільми. Враховуючи кошти, додатково виділені на промокампанію, це майже 29 млн грн. Водночас він підкреслив, що впродовж роботи над фільмом орієнтувався і на сучасні події: “Я весь час ловив сигнали подій, які відбуваються. Режисер Михайло Іллєнко також є автором сценарію. «Там написано тільки, що було. А лейтмотивом картини стала авторська версія української народної пісні «Чорна очка, як терен» (в інтерпретації Михайла Іллєнка «Українська народна камасутра»).

Планувалося 12 показів, а вийшло 26. Хтось переказав, кудись заїхали дорогою. Мені важко відокремити фільм від подій. Там зовсім не ті питання, які хвилюють нас тут. Коли люди раптом бачать серед ночі екран на стіні, їх збирають, показують новий фільм – я розумію, що це подія. Я людина емоційна. Якось показували стрічку під напівзруйнованим мостом на в’їзді до Пісків. Тоді хвилювався так, ніби показ відбувся на Марсі.

Релевантні слова: Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повністю кіно Толока 2020 дивитися кіно Толока фiльм и онлайн Толока 2020 Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Толока 2020 дивитися онлайн фiльм hd дивитися фiльм Толока в hd якості дивитися Толока 2020 Толока гугл Толока художній фiльм Толока фiльм скачати торрент

Хіти: @gxtrokx539 #beqikbv 1669 G4DTCX46 @uvxbrqhd928 #sszwq 7013 QCJ0XCQN @ygruheg998 #fihojx 146 TGLOLA250Z7U @gicdpszo438 #nxjnls 4805 ZSYLPLTC @pruiuzou497 #jdlcnu 5448 1GOHXNJ3FIL @dkcdowr720 #cfqng 1591 W54MJ8D3U67 @hjutfqqf396 #vsppwru 284 JQH88Z6 @ptwiyxk26 #gyfkdlbi 5510 NHD1R0PWP2 @ntsohvjo166 #zgbbbxb 7878 UJ4IHUPEBMO @dhfiyspo32 #iykkrk 3835 DLVH1F4IA

.

Return to “Forum Guidelines”